З 00:00 1 травня Київщина виходить з "червоної" зони.
Відповідне рішення прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБ і НС. На рівні обласної комісії ми повністю це підтримуємо.
У регіоні спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації. У нас зменшується кількість нових випадків захворювання не лише на коронавірус, а ще й на грип і ГРВІ.
Так, спільними...





















