(063) 035 79 70, (045) 975 80 19

school-1@bucha-rada.gov.ua

Україна, Київська область, м. Буча,

вул. Антонія Михайловського, 74

Учні 5-11 класів повертаються за парти

З 00:00 1 травня Київщина виходить з "червоної" зони.

Відповідне рішення прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБ і НС. На рівні обласної комісії ми повністю це підтримуємо.

У регіоні спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації. У нас зменшується кількість нових випадків захворювання не лише на коронавірус, а ще й на грип і ГРВІ.

Так, спільними зусиллями ми змогли зменшити стрімке поширення хвороби. Проте це не означає, що COVID-19 відступив, що коронавірус подолано, а загроза залишилася у минулому. Тому рішенням обласної комісії ТЕБ та НС ми вводимо на території області деякі обмеження. З ними можна ознайомитися за цим посиланням: https://cutt.ly/vbjgUK3.

Тож вкотре наголошую: лише від нас з вами залежить, чи довго нам ще доведеться терпіти коронавірус та жити в карантинних умовах. Саме тому цього року, як і попереднього, я закликаю всіх жителів нашої області берегтись і провести Великодні свята з дотриманням протиепідемічних норм.

Бережіть себе та рідних!

Немає опису світлини.

Київська обласна державна адміністрація

Гаряча лінія