(063) 162 5601

school1bucha@bigmir.net

Україна, Київська область,

м. Буча, вул. А.Михайловського, 74

Новини

В школі мають бути уроки не лише за партами, а й на свіжому повітрі.

Уроки "Я досліджую світ" є найулюбленішими та найціавішими. Для пізнання себе та навколишнього світу є різні методи дослідження. Одним з найдоступніших методів дослідження природи є спостереження. Це вивчення природи за допомогою органів чуття у звичайних умовах. Спостерігаючи за природою ти щодня можеш дізнаватися щось нове. 

Поки 3-Б клас розглядав природу восени, то дізнався...

Осінь - традиційна пора проведення олімпіад. Так, і наший клас взяв участь в дистанційній олімпіаді від Всеосвіта для того, щоб узагальнити здобуті нами знання.

Кожен обрав для себе предмети, в яких почувається впевнено.

Що ми отримали від олімпіади?

  • учасники - сертифікати про участь;
  • ...

Сьогодні урок трудового навчання в 1-А класі вийшов ну дуже цікавим! 

Учні дізналися про історію виникнення свята Хелловін та традиції його святкування! Потім виготовили аплікації "Ліхтарик Джека", павучка та летючу мишку!

На перерві класний керівник пригостила всіх діток печивом у вигляді гарбузиків! 

Заняття першокласникам сподобалося! 

...

28 жовтня - день визволення України від фашистських загарбників. 

Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Минуло вже 77 років, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами.

У вигнанні окупантів брала участь вся Україна: регулярні радянські війська та партизани (разом понад три мільйони солдатів), національне підпілля на...

Хокей на траві - командна спортивна гра.

Кожну осінь учні із задоволенням чекають з нетерпінням, на цей вид спорту. Нарешті дочекалися - цього тижня ми розпочали грати в хокей!!! Попереду на них чекають командні та індивідуальні турніри!

...

Із великим задоволенням хочемо поділитися враженнями і фотографіями з нашої екскурсії до славного міста Чернігів!

Про Чернігів можна писати багато, адже в цьому прекрасному старому місті є на що подивитися! Ми просто радимо, хто не був в Чернігові, поїдьте обов’язково! 

Щиро дякуємо Бучанській міській організації профспілки за допомогу в організації нашої екскурсії! Ми цю поїздку запам’ятаємо надовго!

...

25 жовтня 1-А клас разом з класним керівником, Паламарчук Ольгою Петрівною, здійснили свою першу екскурсію в дитячий розважальний центр «Кідландія» - місто професій. Розваги  в  Кідландії дали змогу дітям відчути себе дорослими, гратися та веселитися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться в реальному житті. Кожен зміг випробувати себе працівником різних професій.

Найперша екскурсія дуже сподобалася дітлахам! Поверталися додому трохи стомленими, але щасливими!

...

На території Бучанського загальноосвітнього закладу № 1 тривають роботи на будівельному майданчику нових корпусів – йде підготовка для фундаменту нового приміщення.

Нагадаємо, заплановано добудувати чотири корпуси – для початкової, середньої і старшої ланок, у яких комфортно зможуть навчатися ще близько 1000 учнів. Крім того, тут міститиметься сучасні дві спортивні зали, їдальня, буфет і актова зала, яка розрахована приблизно на 400 місць. Про це розповіла директор школи № 1 - Ольга Мохненко.

...

Осінні канікули - це прекрасна пора, коли можна побачити і дізнатись щось корисне, а також зустрітися з однокласниками в нетрадиційній формі. 

Учні 7-А класу, з класним керівником Мусійчук Л.М., вирушили на екскурсію до м.Києва  в "Музей Науки".

Діти спробували, як працюють експонати та ознайомились з науковими дослідженнями.  

Головне правило цього музею - ...

14 жовтня українці святкують одразу три свята. 

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. 

Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».

Це свято вважається одним із...

Запорізька Січ! Мабуть, немає жодної людини на нашій багатостраждальній Україні, яка б не знала про славну Запорізьку Січ, про січове лицарство, про героїчні звитяги, про інші походи і подвиги славних козаків.

Саме тому з метою розширення кругозору учнів про козацтво, популяризації фізичної культури та спорту, сприяння патріотичному вихованню, виховування почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, поглиблення знань учнів про Україну був проведені тематичні заходи.

...

До Року математики в Україні у нашій школі, вчителями Оксаною Гаврилюк та Ольгою Карабан, був проведений STEM-квест «МІФ» з метою підвищити мотивацію до вивчення математики, фізики, інформатики. 

Учні розвивали творчий потенціал та логічне мислення, вдосконалювали вміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, формували комунікативну компетенцію виконуючи різноманітні завдання.   

Квест був проведений між учнями 9-А та 9-Б класів, усього було 4...

Нещодавно у 5-А класі була проведена година спілкування про толерантність. 

Метою заходу було навчити дітей пояснювати поняття "толерантність", розповідати про значення толерантності, засвоїти звички толерантної поведінки та дотримуватись правил толерантного спілкування.

Наприкінці бесіди діти створили своє дерево "толерантності", де дійшли до загального висновку, що клас - це маленька родина, де завжди повинна панувати доброта, повага,...

4 жовтня до Всесвітнього дня захисту тварин, що відзначається в Україні з 2000 року, у 5-В класі пройшов виховний захід, метою якого було привернути увагу дітей до прав тварин, що живуть біля людини, і тих, що опинилися на межі зникнення.  

На уроці-бесіді учні поміркували про захист тварин від жорстокого поводження, охорону навколишнього середовища, пригадали про Червону книгу України. 

Відзначення Всесвітнього дня тварин – це нагода...

Читати довгі тексти з англійської мови, нудно?

Не в нашому випадку!!! Адже у кожного був свій обов'язок: прочитати, перекласти, виписати незнайомі слова, намалювати прочитаний зміст. І в кінцевому результаті, представити свою роботу за допомогою картинок англійською мовою.

Згуртовано, цікаво та креативно!!!!

...

Страницы

Гаряча лінія