(063) 162 5601

school1bucha@bigmir.net

Україна, Київська область,

м. Буча, вул. А.Михайловського, 74

Новини

Під час вивчення теми "Музеї світу" на уроках мистецтва  учні 9-х класів здійснили екскурсію в Київську національну картинну галерею, де побачили картини відомих художників- передвижників: І Репіна, В. Васнецова, І. Шишкіна і.т.д, а також дізналися про київських меценатів - братів Терещенків, які були засновниками цієї картинної галереї в ХІХ ст.

Діти з задоволенням побували в світі прекрасного.

...

Любимо читати книжки із бібліотеки!

Учні 2-А класу брали участь у конкурсі від бібліотекаря. Найактивніші наші дівчатка - Дзусенко Дар'я і Кравчук Аня. Вони й отримали у подарунок книжки від Валентини Анатоліївни - працівника нашої бібліотеки.

...

Під час проведення години психології учні ознайомлювалися з формулою вибору професії "Хочу+можу+буду".

Діти спробували визначити свою мету стосовно майбутньої професії, розвивали навички самоаналізу, потребу у самовдосконаленні.

...

Соціальні мережі є важливою частиною соціального і творчого життя покоління, що підростає. Діти використовують соціальні мережі для розваги, знайомств і підтримки дружніх відносин, щоб ділитися інтересами, пізнавати інших і розвивати стосунки з сім’єю. Це продовження їхньої особистої взаємодії в реальному житті.

Вчителі закладу та класні керівники протягом травня проводили Урок “#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті”.

...

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Традиційно в Україні цей день відзначається в...

Позаплановий інституційний аудит Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Управлінням Державної служби якості освіти у Київській області розпочато проведення позапланового інституційного аудиту Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бучанської міської ради Київської області.

Інституційний аудит – це, перш за все, обмін досвідом між керівниками закладів освіти, заступниками керівників, педагогічними...

Ювенальні поліцейські Бучанського районного управління поліції протидіють цькуванню у дитячому середовищі

Інспектори з ювенальноі превенціі Бучанського районного управління поліції провели виховний захід «Зав’яжи стрічку» з учнями 4-х класів.

З дітьми провели роз'яснювальну бесіду щодо здорових відносин у колективі, після якої всі гуртом розмалювали стрічки та у формі квесту прив’язали їх до паркану.

...

З 00:00 1 травня Київщина виходить з "червоної" зони.

Відповідне рішення прийняли члени Державної комісії з питань ТЕБ і НС. На рівні обласної комісії ми повністю це підтримуємо.

У регіоні спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації. У нас зменшується кількість нових випадків захворювання не лише на коронавірус, а ще й на грип і ГРВІ.

Так, спільними...

Протягом цього тижня в нашій школі починає реалізовуватися Великодній STEАM-тиждень початкових класів.

Активності будуть охоплювати природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).


 

День 1. Наука.

...

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті.

Учні згадали ці події на виховних годинах, вшанували загиблих хвилиною...

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 27 квітня в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після звукового сигналу, що сповістив працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні 1-4 класів у супроводі вчителів організовано вийшли з приміщення школи і пошикувалися на шкільному подвір’ї. Відповідно до інструкції педагоги провели перекличку за класними журналами і повідомили чергового адміністратора про наявність дітей у класі та кількість...

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

З 19 по 23 квітня практичним психологом було проведено Тиждень психології під девізом «Життя найвища цінність».

Протягом тижня учасники освітнього процесу вчилися адекватно сприймати й оцінювати себе, здобули знання, навички та отримали...

Нещодавно на уроці музичного мистецтва дітям запропонували відчути себе в ролі виконавців інструментальної музики. Завдяки поєднанню комп’ютерних технологій з музичним інструментом (сентизатором) за методом Хелен Хайнер та її системи музичної освіти «Софт Моцарт», діти 1 класу зіграли на сентизаторі п’єсу для початківців по черзі.

Гра на фортепіано розвиває координацію рук, зору, розвиває слух, дрібну моторику, яка тісно пов’язана з головним мозком людини.

...

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

"Усі однаково ми плачем, сміємося,

Усім потрібен кисень і вода.

...

Сьогодні на уроці англійської мови діти з великим задоволенням виконували свої проектні роботи. Це дало змогу не лише попрацювати в команді, сформувати комунікативну компетентність, а й засвоїти лексичний та граматичний матеріал з теми!

Було цікаво, а головне - результативно!

...

Страницы

Гаряча лінія