(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
"Зелена" акція
Сьогодні за ініціативи представників батьківської ради 2-А класу провели озеленення території школи. Учні 2-А та 10 класів спільними зусиллями висадили сосни та кущі ялівцю, адже всі розуміють, що під час майбутнього будівництва певну кількість дерев буде ліквідовано.
Навесні будуть висаджені пагінці дубів, які вже кілька місяців у рамках шкільного проєкту пророщують учні молодшої ланки.









