(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
Випускний!
15 червня відбулося свято для учнів 9 класу. Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9 шкільних років.
Директорка школи разом з класними керівниками, Ломаченко О.В. та Карабан О.М., вручили 44 учням свідоцтва про базову середню освіту.
Випускники, прийміть щирі вітання! Позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Нехай тільки хороше, яскраве і незабутнє чекає вас. Нехай ніколи не залишає щастя, удача і везіння!
Кожного року такий день по особливому хвилюючий, хоч більшість учнів залишаться у стінах рідної школи.
Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників!












