(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
Ви вже дорослі, любі випускники! 9-Б
31 травня у 9-Б класі, класним керівником Карабан О. М. було проведено підсумкову виховну годину "Ви вже дорослі, любі випускники!". Всі учні отримали грамоти, пригадали цікаві шкільні пригоди та переглянули відео "Шкільне життя!".
Любі мої, дев'ятикласники! Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, нехай усі ваші мрії та бажання здійсняться, а школа назавжди залишиться в пам'яті, як час наповнений цікавими подіями. Ось і для вас пролунав останній дзвінок! У його мелодійних переливах залишиться все: і радість перших перемог, і наполеглива робота над собою, і перші щирі почуття, і щира любов ваших вчителів.










