(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
Канікули подовжено до 18 січня
Відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України та Київської обласної державної адміністрації у закладах загальної середньої освіти канікули продовжено ще на тиждень – з 12 по 16 січня.
Головний пріоритет – безпека дітей і педагогів. За складних погодних умов важливо зменшити ризики, пов’язані з дорогою до закладів освіти та перебуванням у них.
Про відновлення навчання та можливі зміни в роботі закладів освіти буде повідомлено додатково. Просимо стежити за офіційними повідомленнями на сторінках громади.


















