(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
Екскурсія до галереї
Під час вивчення теми "Музеї світу" на уроках мистецтва учні 9-х класів здійснили екскурсію в Київську національну картинну галерею, де побачили картини відомих художників- передвижників: І Репіна, В. Васнецова, І. Шишкіна і.т.д, а також дізналися про київських меценатів - братів Терещенків, які були засновниками цієї картинної галереї в ХІХ ст.
Діти з задоволенням побували в світі прекрасного.







