(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
Ця зустріч відбулась!
Довгі шість місяців ми хотіли побачити своїх учнів, хотіли провести урок, хотіли забруднити руки крейдою.
Звучання першого дзвоника було у рази голоснішим і веселішим, ніж зазвичай)
Через карантинні заходи свято у школі відбулося незвично. Учнів 1-х класів прийняли до колективу креактивних, активних та успішних учнів.
Для 5-х класів вчителі-предметники провели презентацію нових предметів.
Інші класи у різному форматі провели перші уроки: хтось на подвір'ї обговорював очікування від нового навчального року, хтось пішов на екскурсію в парк, хтось за партами налаштовувався на серйозну роботу та обговорював нові правила поводження в школі в умовах карантину.
Бажаємо усім учням, батькам, вчителям тривалого та безперервного навчального року, успіхів, досягнень та міцного здоров'я.
Навчайтеся із задоволенням!













