(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
7-Б в музеї Науки
Осінні канікули - це прекрасна пора, коли можна побачити і дізнатись щось корисне, а також зустрітися з однокласниками в нетрадиційній формі.
Учні 7-А класу, з класним керівником Мусійчук Л.М., вирушили на екскурсію до м.Києва в "Музей Науки".
Діти спробували, як працюють експонати та ознайомились з науковими дослідженнями.
Головне правило цього музею - торкайся усього, досліджуй і відкривай!
Учні вкотре переконались, що сучасна наука - це цікаво! Потрібно багато вчитись і досліджувати.











