(063) 035 79 70, (045) 975 80 19
3-А в Океанаріумі
21 вересня учні 3-А класу милувалися рибками у підводному Королівстві Тиші.
"Підводний тунель захопив усіх: над нашими головами і зі всіх сторін плавали акули. Вони весь час у русі. Окремо живуть рибки-клоуни. А які чорні із круглими білими цятками скати! Мурени вкриті слизом, щоб легше рухатися у нірках. За нами спостерігав крокодил, а ми - за розкішними черепахами. Цікава риба хірург зі скальпелем".
Діти і навіть класний керівник почули і побачили багато цікавинок! Задоволені всі!









