В переддень 1 вересня батькам нашої школи було запропоновано взяти участь у шкільній благодійній акції "Я донатом ЗСУ квіти вчителю несу"
Нам вдалося зібрати "букет" з 10 550 гривень.
Дякуємо кожному! Саме зараз ваш внесок є найкращим подарунком.
А квіти вчителі обов’язково отримають після Перемоги!
...





















