Вступ до 10 класу

Зарахування до 10 класу

• Спроможність: 30 місць (1 клас).
          • Вільних місць: 10.
          • Профільні предмети: Історія та Правознавство.

• Після отримання свідоцтва про базову середню освіту, усі учні 9-х класів Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти (за відповідною заявою одного з  батьків учня або самого учня у разі його повноліття), будуть переведені відповідним наказом до 10-х класів.

• На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

• У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв. Рішення про проведення конкурсу має бути оприлюднене не пізніше наступного робочого дня після його прийняття та містити інформацію про дату, місце і час проведення вступних випробувань.

• Конкурс (основні вступні випробування) має бути завершений впродовж двох тижнів з дня його оголошення (з врахуванням часу для подання апеляційних скарг відповідно до цього Порядку). Наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня після оголошення результатів конкурсу або прийняття відповідного рішення апеляційною комісією.

ВАЖЛИВО!

• Заяви про зарахування та відповідні документи (їх копії) можна подати нарочно, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб.
  • Для отримання більш детальної  інформації щодо способу подачі заяви та документів необхідно безпосередньо звернутись до закладу освіти.

Ел.пошта:  school1bucha@bigmir.net

Приймальня: (063) 162 5601