Матеріальна база школи

Матеріально-технічна база навчального закладу включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Протягом 2020-2021 років за кошти місцевого бюджету було придбано:

• Офісне устаткування та приладдя
  • Ноутбук
  • Ламінатор
  • Вебкамери та навушники
  • Водонагрівач
  • БПФ
  • Телевізор
  • Світильники – 18
  • Шкільні меблі для Нової української школи(шафи, осередки творчості, столи учнівські
  • Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів Нової української школи
  • Дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту